Poradnik dla fryzjerów, stylistów oraz właścicieli salonów fryzjerskich

Jesienne trendy, platynowy blond króluje

Platynowy blond na czerwonym dywanie, najnowszy jesienny trend

Na wybiegach można zauważyć, że świat mody na jesienne trendy przyjął platynowy blond. Modelki, które chciały wyglądać bardziej charakterystycznie, zdecydowały się na platynę. Ciekawe, ile czasu minie, zanim zanim trend zdobędzie serca milionów kobiet na całym świecie.

Z wybiegu na ulice

platynowy blond włosy długiePlatynowy blond ma szansę wkraść się z modowych wybiegów na ulicę. Najmodniejszym odcieniem platynowego jest ten z domieszką szarości i bieli. Tego rodzaju odcień platynowego blondu niepokojąco dobrze współgra z jasną karnacją. Jednak żeby nie było, że usatysfakcjonowane będą tylko osoby o chłodnym kolorze skóry, przygotowano również bardziej słoneczne odcienie. Bardzo długo platynowy blond był zarezerwowany tylko dla kobiet o bladej skórze, co dzisiaj nie ma najmniejszego znaczenia. Osoba o ciemnej karnacji w platynowym kolorze będzie wyglądała odważnie i fenomenalnie, niczym gwiazda rocka lat 80-tych. Świat „oszalał” na punkcie nowego trendu i za niedługo większość kobiet będzie chciała mieć platynowy blond na swojej głowie.

Dla kogo jeszcze platynowy blond?

Na pewno nie dla kobiet, które mają skłonności do przebarwień na skórze. Ciemnym brunetkom o oliwkowej cerze także lepiej odradzić.

Platynowa odwaga

platynowy blond włosy średniePlatynowy blond to odcień niemalże biały, a raczej perłowy. Wbrew pozorom nie dodaje lat. Platynowy blond wymaga jednak specjalnej pielęgnacji. Trzeba również bardziej o niego dbać. Jest to zdecydowanie wymagający kolor, przy którym bardzo szybko widać odrosty. Kolor otrzymuje się przez kilka etapów dekoloryzacji, co bardzo uwrażliwia włosy. Klientce warto więc dodatkowo zaproponować odżywkę ożywiającą włosy. Najlepiej doradzić, aby odżywkę stosować codziennie, zaś trzy razy w tygodniu stosować maskę. Fakt, pielęgnacja platyny jest czasochłonna, ale czego się nie robi, aby podążać za najnowszymi trendami. Pamiętaj, że każdy klient, który chce wyglądać pięknie jest gotowy do poświęceń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tweety