Poradnik dla fryzjerów, stylistów oraz właścicieli salonów fryzjerskich

Olaplex – regeneracja twoich włosów

Olaplex

Olaplex to idealny sposób na kurację suchych i zniszczonych włosów. Na początku można być sceptycznym, gdyż wydaje się, że to kolejna kuracja silikonowa, która daje efekty tylko przy jednorazowym użyciu. Gdy przeszukać internet można natknąć się na wiele wpisów, gdzie ludzie twierdzą, że Olaplex uratował im włosy. Naturalnie włosy po wykonaniu zabiegu są idealnie gładkie i lśniące.

został stworzony, aby regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie.

olaplex efekt

Podczas zmywania Olaplexu wodą włosy są nadzwyczaj gładkie i miękkie. Podczas schnięcia mogą być lekko tępawe i gumowate, ale gdy już są suche stają się zdecydowanie gładsze, mniej spuszone, elastyczne. Różnica jest odczuwalna w dotyku. Pamiętajmy, że Olaplex nie jest odżywką, on tylko ma za zadanie zregenerować włosy od wewnątrz. Aby włosy dobrze wyglądały, należy również zadbać zadbać o odpowiednią równowagę P-E-H.

olaplex blond

Zastosowanie OLAPEX:
• rozjaśnianie włosów
• pasemka
• balejaż
• koloryzacja
• profesjonalny zabieg wzmacniający

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tweety